Suchdol „B“ (Ratboř) – Liblice 6:2 (4:0)

30. (pk), 40. a 59. Benc Jan,  37. Kvěch Richard, 41. Koten Matěj, 48. Kaše Vojtěch

Fafejta Štěpán, Dobeš Ruben, Liška Vojtěch, Král Ivan, Kohoutek Šimon, Benc Jan (K), Tichý Petr, Fučík David, Koten Matěj, Marhan Petr, Kaše Vojtěch

Střídání:
Tichý Pavel (B), Kvěch Richard, Bělohlávek Tadeáš, Kropáček David, Novotný Matěj

Domácí výhra
Po dvou předchozích prohraných venkovních utkáních se nám konečně doma podařilo vyhrát. Hned v prvních pěti minutách Vojta Kaše a Matěj Koten neproměňují své vyložené šance. Soupeř hru vyrovnal a nám se začalo dařit až ve druhé polovině prvního poločasu. Za zmínku stojí pěkná střela Petra Tichého z 22. minuty. Další zajímavá akce vznikla ve 25. minutě po ose Kohoutek-Kaše-Benc-Tichý Petr. Poslední jmenovaný pěkně a tvrdě zakončil, ale hostující gólman vyrazil na roh. Ve 30. minutě konečně padla branka. Po rohovém kopu Petra Tichého hosté zahrávají rukou ve vápně a následný pokutový kop proměňuje kapitán Jan Benc. Otevíráme skóre a vedeme 1:0. Poté začala naše 15minutovka.  Ve 37. minutě centruje David Kropáček a Ríša Kvěch s přehledem zakončuje. 2:0. Ve 40. minutě přihrál Pavel Tichý Janu Bencovi, ten si pohrál s obranou a zvýšil skóre na 3:0. Ve 41. minutě se ve vápně nejlépe orientoval Matěj Koten, vedeme 4:0.
Do druhého poločasu nastupujeme s výrazně pozměněnou sestavou. Do 60. minuty se nám daří skórovat. Ve 48. minutě vidíme ťukec po ose Koten-Benc-Kaše Vojtěch, kdy posledně jmenovaný přidává pátou branku. V 60. minutě z velkého vápna tvrdě zakončil Jan Benc a zvýšil na 6:0. Od 65. minuty dostávají šanci i další naši hráči. Za zmínku stojí dvě krásné střely. V 71. minutě vyslal svou střelu do šibenice Tichý Petr, brankař ale vyráží na roh. V 79. minutě střílí do šibenice Kohoutek Šimon, brankař znovu vyráží. Soupeř snížil skóre po našich chybách v obraně na 6:2. Ve druhém poločase nás podržel náhradní gólman Tichý Pavel dvěma nádhernými zákroky.
Příští zápas odehrajeme v neděli 10.11. od 10:15 hodin v Mukařově.