Branka:
Fafejta Jiří
Sestava:
Doležal Damián, Svoboda Vít, Tichý Petr, Tichý Pavel, Liška Vojtěch, Benc Jan, Tichý Dominik, Semerák David, Fafejta Jiří, Tichý Dominik, Blecha David (K), Chochola Jiří, Fafejta Štěpán, Smolík Petr, Dobeš Ruben, Kropáček David, Šulc Petr

"Bohužel fotbal je o gólech a nám se poslední dobou nedaří branky vsítit. Naši první velkou šanci ve 20. minutě neproměnil Jirka Fafejta. Ve 28. minutě vystřelil pěkně z trestného kopu Petr Tichý, ale brankář domácích vyrazil na rohový kop. Ve 35. minutě domácí po pěkné kombinační akci na jeden dotek vstřelili branku. Nám se to podařilo také a po pěkné akci po ose Liška - Chochola - Tichý Pavel parádně zakončil Jirka Fafejta a srovnal na 1:1.
Ve druhém poločase zazdil naše dvě tutové šance Jirka Fafejta, a to v 53. a 68. minutě. Domácí v 75. minutě zvýšili na konečných 2:1.