Louňovice – Suchdol „B“ (Ratboř) 0:2 (0:1)
Branky:
Koldinský A., Mareš J.
Sestava:
Fafejta Š., Benc J. (K), Dobeš R., Bak D., Kohoutek Š., Koldinský A., Mareš J., Králík M., Kropáček D., Kruliš M., Liška V., Oberreiter V., Tichý Pavel, Tichý Petr, Král I., Fučík D.

Z prvního mistrovského utkání v Louňovicích si odvážíme první 3 body. Po opatrné desetiminutovce se k první střele odhodlal Jan Benc a ve 13. minutě vyzkoušel domácího brankáře. Během dalších dvou minut po hrubé chybě naší stoperské dvojice likviduje střelu domácích Štěpán Fafejta. Pomalu začínáme mít územní převahu, která vyústí v jasnou gólovou situaci. Bohužel tuto šanci Aleš Koldinský nevyužil a následnou dorážku Michal Kruliš nezvládl. Po této velké šanci se k nám štěstí naklonilo a ve 32. minutě dává první branku právě Aleš Koldinský. Krásnou střelou z voleje, která bohužel mířila nad branku, se prezentoval Michal Kruliš. Domácí se dostávají pod tlak. Jejich šance rychle odvracíme a okamžitě útočíme. Před koncem poločasu se krásnou střelou blýskl Pavel Tichý, ale domácí brankář včas zasáhl.
První poločas končí a jdeme spokojeně do kabin.
Po rozpačitém úvodu druhého poločasu domácí nakopávají dlouhé balony dopředu. Naši borci začínají mít s těmito balony problémy a z toho pramení chyba, kterou bravurně chytá Štěpán Fafejta a připisuje si další úspěšně zlikvidovanou šanci domácích. Postupně se dostáváme do hry a vytváříme si šance. V 67. minutě Michal Kruliš nádherným balonem do ulice vyzval Kubu Mareše a ten s přehledem zavěsil. Vedeme 2:0. Další naše šance bohužel neproměňujeme. Trestný kop Michala Kruliše míří nad. V 70. minutě Štěpán Fafejta domácím opět likviduje tutovku. Více už jsme naši územní převahu využít nedokázali, zápas končí a my spokojeně odjíždíme se třemi body domů.