Radim/Plaňany - Suchdol "B" (Ratboř) 1:11 (1:6)

Branky:
4. Tichý Petr, 16. Kruliš Michal, 18. Bárta David, 24. Oberreiter Vojtěch, 27. Tichý Dominik, 40. Benc Jan, 65. Tichý Petr, 81. Semerák David, 84. Kruliš Michal, 86. Tichý Pavel, 88. Tichý Petr

Sestava:
Fafejta Štěpán, Benc Jan (K), Dobeš Ruben, Kohoutek Šimon, Koldinský Aleš, Kruliš Michal, Liška Vojtěch, Marhan Petr, Oberreiter Vojtěch, Tichý Pavel, Tichý Petr, Král Ivan, Bárta David, Tichý Dominik, Semerák David

V dalším mistrovském kole nás čekal zápas v Radimi. Od prvních minut se nám dařilo kombinačně přehrávat domácí. První šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Celý poločas byl v naší režii a skóre odpovídalo průběhu hry. Za mírného deště, který doprovázel celý první poločas, se nám dařilo přehrávat domácí ve všech směrech. Pokud by skončil první poločas 1:10, nikdo z přítomných by se nedivil. V poločase odcházíme za potlesku našich diváků do kabin. Stav 1:6.
Kluci v druhém poločase nezačali náporem tak, jak jsem si představoval. Spíš to byla nakopávaná z obou stran. Nutno podotknout, že domácí změnili taktiku a druhý poločas se úplně stáhli před velké vápno. Naše kombinace tak končí na defenzivní hradbě před velkým vápnem. Až deset minut před koncem zápasu se nám podařilo prolomit obranu soupeře a skórovat. Výsledek 1:11 odpovídal průběhu hry. Kluci první poločas makali. Druhá půle už nebyla taková, jako první, ale to se nedivím, odevzdaný soupeř nemá takovou motivaci.
VŠEM MOC DĚKUJI, BYLO TO PARÁDNÍ DOPOLEDNE PLNÉ KRÁSNÝCH AKCÍ A GÓLŮ!