STARŠÍ ŽÁCI: Zápas na domácí půdě přinesl plný počet bodů

Branky:
5 Liška Vojtěch, 2 Doležal Damián, 1 Benc Jan
Sestava:
Kratochvíl Pavel, Fučík David, Knický Adam, Liška Vojtěch, Benc Jan, Dobeš Ruben, Doležal Damián (K), Doležal Daniel, Chroust Daniel, Smolík Tomáš, Furthner Elliot, Havránek Tomáš, Labuť Tomáš, Novák Jan, Provazník David, Sikáčková Adéla, Škorpil Christian, Šmejkal Daniel

"V posledním domácím zápase jsme hladce vyhráli 8:1. Naši první branku dal Vojta Liška, který se v tomto zápase prosadil hned 5x. Také na něj byl faul v pokutovém území. K následnému pokutovému kopu se postavila Adéla Sikáčková, která bohužel mířila nad. Další naši 100% šanci v 15. minutě nevyužil Dan Šmejkal. Střelecké hody prvního poločasu uzavřel Honza Benc a do kabin jsme šli za stavu 4:1.
Ve druhém poločase opět řádil Vojta Liška a k němu se přidal i náš kanonýr Damián Doležal, který svými dvěma góly navýšil počet vstřelených branek a i nadále si udržuje první místo v kategorii nejlepší střelec okresu. Další naše tutové šance nedali Tomáš Labuť, Dan Šmejkal, Adam Knický. Výhra byla ovšem zasloužená."